Description
Duke traps #1 3/4 coil spring trap case of 12
Other Features: Case of 12 #1 3/4 cs traps ideal for: coyote, fox, bobcat , and racoon
$155.99
3 in stock
Duke traps #1 3/4 coil spring trap case of 12
Other Features: Case of 12 #1 3/4 cs traps ideal for: coyote, fox, bobcat , and racoon
| Weight | 16.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.05 × 12.10 × 5.40 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Brand | Duke, Traps |
| Dimension | 12.10, 17.05, 5.40, X |
| Jaw Spread | 5.25" |
| MPN | 0475 |
| Offset Jaw | N |
| Size | #1, 3/4 |
| Target Animal | Bobcat, Coyote, Fox, Raccoon |
| Types | Coil, Spring |
| UPC | 10011627004750 |
Reviews
There are no reviews yet.