Description
Civivi knife thug 2 2.69″ dark green micarta/silver blade
Other Features: Dark green micarta handle, silver bead blasted nitro v blade, liner lock
$89.40
46 in stock
Civivi knife thug 2 2.69″ dark green micarta/silver blade
Other Features: Dark green micarta handle, silver bead blasted nitro v blade, liner lock
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.15 × 2.60 × 1.50 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Blade Length | 2.6" |
| Blade Material | Carbon, Steel |
| Brand | CIVIVI |
| Closed Length | 3.79 |
| Dimension | 1.50, 2.60, 6.15, X |
| Handle Color | Green |
| Handle Material | Micarta |
| MPN | C20028C3 |
| Number Of Blades | 1.00 |
| Open Length | 6.48 |
| UPC | 763416241855 |
| Weight | 0.00 |
Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.