Description
Civivi knife quibit 2.98″ blue /satin finish button lock
Other Features: Aluminum handle, button lock
$78.70
8 in stock
Civivi knife quibit 2.98″ blue /satin finish button lock
Other Features: Aluminum handle, button lock
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.15 × 2.60 × 1.50 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Blade Length | 2.9" |
| Blade Material | Carbon, Steel |
| Brand | CIVIVI |
| Closed Length | 4.21 |
| Dimension | 1.50, 2.60, 6.15, X |
| Handle Color | Blue |
| Handle Material | Aluminum |
| MPN | C22030E3 |
| Number Of Blades | 1.00 |
| Open Length | 7.19 |
| UPC | 763416247123 |
| Weight | 0.00 |




Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.