Description
Blackhawk tecgrip formlock hol iwb moldable j frame rev blk!
Other Features: Moldable nylon holster tacky exterior material optic compatible ambidextrous
$49.95
9 in stock
Blackhawk tecgrip formlock hol iwb moldable j frame rev blk!
Other Features: Moldable nylon holster tacky exterior material optic compatible ambidextrous
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.80 × 5.95 × 2.90 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Ambidextrous | Y |
| Application | -, 1/4", 2, 2", Barrel, J-frm, S&w |
| Brand | Blackhawk |
| Color | Black |
| Dimension | 10.80, 2.90, 5.95, X |
| Left Hand | N |
| Material | Nylon |
| MPN | 40LP08BK |
| Right Hand | N |
| Types | Band, Holster, Inside, Waist |
| UPC | 648018012600 |
Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.