Description
Blackhawk sportster tactical rifle case 44″ black
Other Features: 44″ x 12.5″ x 3″ with exterior pockets
$89.95
3 in stock
Blackhawk sportster tactical rifle case 44″ black
Other Features: 44″ x 12.5″ x 3″ with exterior pockets
| Weight | 2.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.80 × 12.90 × 6.80 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Brand | Blackhawk |
| Color | Black |
| Dimension | 12.90, 17.80, 6.80, X |
| For Scoped Firearm | Y |
| Length/size | 44" |
| Material | Nylon |
| MPN | 74SG03BK |
| UPC | 648018132407 |
Reviews
There are no reviews yet.