Description
Black Rain Ordnance, Inc. is a precision firearms manufacturer specializing in modern sporting rifle designs and high quality accessories.
Features :
- “.750″;”Adjustable”
- Low Profile
$39.99
198 in stock
Black Rain Ordnance, Inc. is a precision firearms manufacturer specializing in modern sporting rifle designs and high quality accessories.
Features :
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.50 × 1.90 × 1.50 cm |
| Brand | Black, Ordnance, Rain |
| Description | Includes, Screws, Set |
| Model | .750 |
| MPN | BRO-LP-750A |
| Subcategory | Gun, Long, Parts |
| Types | Block, Gas |
| UPC | 696859285554 |
Reviews
There are no reviews yet.