Description
Beretta cap patch trucker rect patch mesh back rt max-7
Other Features: Structured mesh back
$35.00
6 in stock
Beretta cap patch trucker rect patch mesh back rt max-7
Other Features: Structured mesh back
| Weight | 0.20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.00 × 7.25 × 4.00 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Brand | Beretta |
| Color | Max-7, Realtree |
| Dimension | 4.00, 7.25, 8.00, X |
| Long Sleeve | N |
| Material | Cotton/mesh |
| MPN | BC06201660085A |
| No Sleeve | N |
| Short Sleeve | N |
| Size | Adjustable |
| Types | Headgear |
| UPC | 082442969855 |
Reviews
There are no reviews yet.