Description
Bash target ar500 silhouette half size 9″x15″-3/8″ thick
Other Features: Laser cut steel targets comes with three 1/2″ holes static or gong mount 3000 ft lb rated 3000 fps max bullet speed for use with: pellet, rimfire, and rifle
$69.99
2 in stock
Bash target ar500 silhouette half size 9″x15″-3/8″ thick
Other Features: Laser cut steel targets comes with three 1/2″ holes static or gong mount 3000 ft lb rated 3000 fps max bullet speed for use with: pellet, rimfire, and rifle
| Weight | 12.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.90 × 10.00 × 0.85 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Brand | Bash, Supply, Target |
| Dimension | 0.85, 10.00, 15.90, X |
| Material | Steel |
| MPN | 929 |
| Number In Pack | 1.00 |
| Packs Per Case | 6.00 |
| Target Size | 9" |
| UPC | 611419969293 |
Reviews
There are no reviews yet.