Description
Barnes vor-tx reduce recoil 7mm rem mag 120gr ttsx bt 20rd
$62.29
5 in stock
Barnes vor-tx reduce recoil 7mm rem mag 120gr ttsx bt 20rd
| Weight | 1.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.55 × 3.85 × 1.55 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Boxes Per Case | 10.00 |
| Brand | Barnes |
| Bullet Type | Polymer, Tipped |
| Bullet Weight In Grains | 120, Grains |
| Caliber | 7mm, Magnum, Remington |
| Cartridges Per Box | 20.00 |
| Dimension | 1.55, 3.85, 6.55, X |
| MPN | 32236 |
| Reloadable | Y |
| UPC | 716876771202 |
Reviews
There are no reviews yet.