Description
Athlon cantilever scope mount 34mm black
$81.24
6 in stock
Athlon cantilever scope mount 34mm black
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.05 × 5.70 × 0.00 cm |
| Allow Direct Ship | YES |
| Brand | Athlon |
| Dimension | 2.50, 5.70, 7.05, X |
| Finish | Black-matte |
| Material | Alloy |
| MPN | 702011 |
| Tube Size | 34mm |
| Types | Weaver/picatinny |
| UPC | 813869022522 |
Reviews
There are no reviews yet.