Description
1791 pdh1 paddle hlstr mult- fit or rh 1911 4-5″/sim stl bl
Other Features: Stealth black optics ready
$69.99
1 in stock
1791 pdh1 paddle hlstr mult- fit or rh 1911 4-5″/sim stl bl
Other Features: Stealth black optics ready
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.35 × 9.25 × 2.65 cm |
| Allow Direct Ship | NO |
| Ambidextrous | N |
| Application | 1911, 5" |
| Brand | 1791, Gunleather |
| Color | Black |
| Dimension | 2.65, 9.25, 9.35, X |
| Left Hand | N |
| Material | Leather |
| Mfg Size | Fit, Multi |
| MPN | ORPHD1SBLR |
| Right Hand | Y |
| Types | Holster, Paddle |
| UPC | 816161029701 |
Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.