Description
1791 pdh1 paddle hlstr mult- fit or rh 1911 4-5″ cla brown
Other Features: 1911 4&5″, classic brown similar frames
$69.99
Out of stock
1791 pdh1 paddle hlstr mult- fit or rh 1911 4-5″ cla brown
Other Features: 1911 4&5″, classic brown similar frames
| Weight | 0.66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.40 × 9.40 × 2.90 cm |
| Allow Direct Ship | NO |
| Ambidextrous | N |
| Application | 1911, 5" |
| Brand | 1791, Gunleather |
| Color | Brown |
| Dimension | 2.90, 9.40, X |
| Left Hand | N |
| Material | Leather |
| Mfg Size | Fit, Multi |
| MPN | OR-PDH-1-CBR-R |
| Right Hand | Y |
| Types | Holster, Paddle |
| UPC | 816161029725 |




Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.