Description
1791 bh2.3 belt owb multi-fit optic rdy rh 1911 4-5″ sig brn
Other Features: American steel clip open top design optics ready holsters signature brown 1911 4-5″, similar frames
$63.99
Out of stock
1791 bh2.3 belt owb multi-fit optic rdy rh 1911 4-5″ sig brn
Other Features: American steel clip open top design optics ready holsters signature brown 1911 4-5″, similar frames
| Weight | 0.60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.30 × 9.40 × 2.85 cm |
| Allow Direct Ship | NO |
| Ambidextrous | N |
| Application | 1911, 5" |
| Brand | 1791, Gunleather |
| Color | Brown |
| Dimension | 2.85, 9.30, 9.40, X |
| Left Hand | N |
| Material | Leather |
| Mfg Size | Fit, Multi |
| MPN | OR-BH2.3-SBR-R |
| Right Hand | Y |
| Types | Outside, Waistband |
| UPC | 816161026434 |




Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.