Description
1791 bh2.1 belt holtr owb mult fit rh 1911 3″/similar black
Other Features: American steel clip open top design black color holster 1911 3″ 1911 3″ officer or similar
$58.99
2 in stock
1791 bh2.1 belt holtr owb mult fit rh 1911 3″/similar black
Other Features: American steel clip open top design black color holster 1911 3″ 1911 3″ officer or similar
| Weight | 0.57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.35 × 9.35 × 2.70 cm |
| Allow Direct Ship | NO |
| Ambidextrous | N |
| Application | 1911, 3" |
| Brand | 1791, Gunleather |
| Color | Black |
| Dimension | 2.70, 9.35, X |
| Left Hand | N |
| Material | Leather |
| Mfg Size | Fit, Multi |
| MPN | BH2.1-BLK-R |
| Right Hand | Y |
| Types | Outside, Waistband |
| UPC | 816161023679 |
Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.