Description
1791 bh1 belt owb muli-fit optic rdy rh 1911 4-5″ black
Other Features: American steel clip open top design optics ready holsters black browning hp 1911 4-5″ similar frames
$63.99
Out of stock
1791 bh1 belt owb muli-fit optic rdy rh 1911 4-5″ black
Other Features: American steel clip open top design optics ready holsters black browning hp 1911 4-5″ similar frames
| Weight | 0.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.40 × 9.40 × 2.90 cm |
| Allow Direct Ship | NO |
| Ambidextrous | N |
| Application | 1911, 5" |
| Brand | 1791, Gunleather |
| Color | Black |
| Dimension | 2.90, 9.40, X |
| Left Hand | N |
| Material | Leather |
| Mfg Size | Fit, Multi |
| MPN | OR-BH1-SBL-R |
| Right Hand | Y |
| Types | Outside, Waistband |
| UPC | 816161028162 |
Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.