Description
1791 bh compact owb multifit optic rdy rh 1911 3″ black
Other Features: American steel clip open top design optics ready holsters stealth black 1911 3″ officer similar frames
$63.99
Out of stock
1791 bh compact owb multifit optic rdy rh 1911 3″ black
Other Features: American steel clip open top design optics ready holsters stealth black 1911 3″ officer similar frames
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.55 × 6.55 × 2.35 cm |
| Allow Direct Ship | NO |
| Ambidextrous | N |
| Application | 1911, 3" |
| Brand | 1791, Gunleather |
| Color | Black |
| Dimension | 2.35, 6.55, 7.55, X |
| Left Hand | N |
| Material | Leather |
| Mfg Size | Fit, Multi |
| MPN | OR-BHC-SBL-R |
| Right Hand | Y |
| Types | Outside, Waistband |
| UPC | 816161027813 |
Your cart is currently empty!
Notifications

Reviews
There are no reviews yet.